درباره ما

شرکت آسمان پیدایش یک شرکت مشاوره نرم افزاری با بیش از 12 سال تجربه در زمینه مشاوره برنامه های استراتژیکی IT ، ارائه معماری وچارچوب های سازمانی و همچنین ارائه راهکارهای تکنیکی برپایه وب، پیاده سازی و یا خصوصی سازی آنهاست که با توجه به تجربه کافی در بسیاری موارد این راهکارها برپایه نرم افزارهای کد باز و استاندارهای باز است.

  دانش عمیق ما در زمینه IT  این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا بتوانند نیازهای تجاری خاص خود را بصورت کامل مدنظر قرار دهند و ما با توجه به دانش کافی زیرساختها و راهکارهای مناسب را با توانمندی و ظرفیت خوب خود برای آنها فراهم می آوریم.

42-21495492

 

امروزه دستیابی به مدل مدیریتی پیشرفته تنها با پذیرش تکنولوژی در شرایطی که ویژگیهای سازمانی شما مدنظر قرار داده شده است، امکانپذیر می باشد. بمنظور دستیابی به این هدف، شرکت آسمان پیدایش راهکارهای متفاوتی با بالاترین کیفیت و انعطاف در کناراستفاده از تکنولوژیهای استاندارد و باز به شما پیشنهاد می کند.

  

مدل تجاری شرکت آسمان پیدایش
 
مدل تجاری ما برپایه مشتری مداری است بگونه ای هدف ما برطرف کردن نیازهای مشتریانمان است. ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا تجارت خود را گسترش داده و وارد فضاهای رقابتی جدید شوند.

  

ارزش ها و باورها
  •  مشتری مداری
  • تقویت خلاقیت و نوآوری
  • کیفیت در کنار شفافیت
بالای صفحه نسخه چاپی